Najlepsza magia miłosna

Magia miłosna to dziedzina obejmująca szereg rytuałów, zarówno tych, które należą do czarnej magii, jak i tych należących do białej magii. Kwestia nazewnictwa jest zależna od Twojej intencji. Jeśli kochasz partnera i zależy Ci na tym, żeby go odzyskać, można stwierdzić, że Twe intencje są szczere i uznać że korzystając z magii miłosnej stosujesz białą magię. Jeśli jednak zależy Ci na zemście na byłym partnerze i to jest powód dla którego chcesz go odzyskać wtedy można uznać to za czarną magię. Rytuałami czarnej magii sa tez klątwy miłosne, które zamawia się na przykład po to, aby druga osoba nigdy nie zaznała szczęscia w miłości.

Są tez rytuały należące typowo do białej magii, jak chociażby rytuały na zwiększenie powodzenia u płci przeciwnej oraz rytuały przyciągające miłość. Nie są one skierowane ku jednej konkretnej osobie, lecz bardziej ogólne.

A jakie rodzaje magii są najbardziej skuteczne? Wydaje mi się, że do najbardziej skutecznych rytuałów zalicza się rytuały egipskie, spętania miłosne, czy też rytuały wiccańskie. Generalnie skuteczność zależy od osoby wykonującej rytuał. Magia miłosna nigdy nie ma 100% skuteczności, ale można uznać że skuteczność na poziomie 70-80% jest zadowalająca. A taką właśnie skuteczność mają spętania miłosne, czy rytuały egipskie.

Dodaj komentarz