Recent News

Poszukuję opinii na temat strony mysticum.pl. Znajduje się tam oferta rytuałów miłosnych. Oto ceny niektórych z nich:

-Spętanie miłosne 700 zł

-Rytuał egipski 1000 zł

-Rytuał wiccański 1000 zł

-Rytuał przyciągnięcia powodzenia u płci przeciwnej 500 zł

-Rytuał miłosny na konkretną osobę 500 zł

-Rytuał odcięcia miłości 500 zł

Jeśli ktoś korzystał z oferty, prosze o podzielenie się opinią.

News Reporter

30 thoughts on “Mysticum opinie mysticum.pl

 1. Spętanie miłosne zadziałało w ciągu 10 tygodni od zamówienia. Przez pierwsze 5 tygodni nic się nie wydarzyło i powoli traciłam nadzieję na to, że rytuał da rezultaty. Po tym czasie mężczyzna nispodziewanie odezwał się do mnie, ze zwykłym zapytaniem: „co słychać?” Jego wiadomość bardzo mnie ucieszyła, odpisałam mu i od tego czasu zaczęliśmy regularnie ze sobą pisać. Po 2 3 tygodniach wymieniania wiadomości, doszło do prawdziwego odnowienia znajomości, zaczęliśmy znowu spotykać się ze sobą. Potem sprawy potoczyły się bardzo szybko, spotykaliśmy się prawie codziennie i zdecydowaliśmy, że damy sobie jeszcze jedną szansę. Polecam.

 2. Rytuał przyciągnięcia miłosci dał świetne efekty. Skorzystałam, gdyż bardzo mi zależało na tym, aby w końcu znaleźć kogoś na stałe. Nie miałam szczęścia do mężczyzn, ciężko było mi spotkać kogoś, kto naprawdę spodoba mi się. W ciągu 2 miesięcy po zakończeniu rytuałów spotkałam Adama, mężczyznę z którym obecnie jestem. Od razu spodobał mi się, ja jemu także. Już po kilku spotkaniach zdecydowaliśmy się, że zostaniemy parą. Jesteśmy razem od 7 tygodni i myślę, że nasz związek ma przyszłość. Odżyłam przy nim, mam nadzieję że ten stan będzie trwał jak najdłużej.

 3. Spętanie miłosne spełniło moje oczekiwania. Zamówiłam rytuał, ponieważ moim celem było odzyskanie mężczyzny, który zostawił mnie po 3 latach związku. Jedynym plusem sytuacji było to, że nie miał nikogo innego. Zerwał ze mną kontakt i zaczął więcej spotykać się z kolegami. Widziałam po nim, że brakuje mu zabawy. Pomyslałam, że muszę użyć wszelkich możliwych środków, żeby go odzyskać i dlatego skorzystałam z magii miłosnej. Po spętaniu miłosnym sytuacja powoli zaczęła poprawiać się. Zaczęliśmy spotykać się znowu ze sobą i rozmawiać. Wyjaśniliśmy sobie nieporozumienia i dzielące nas kwestie. Po kilkunastu spotkaniach on zaproponował, żebyśmy do siebie wrócili, na co ja zgodziłam się. Znowu jesteśmy ze sobą i jest między nami tak jak na poczatku naszej znajomości. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

 4. Polecam rytuał egipski, który pomógł mi w bardzo ciężkiej sytuacji miłosnej. Odszedł ode mnie mężczyzna z którym byłam przez prawie 4 lata. Wybrałam inna kobietą, którą poznał w pracy. Nie mogłam w to uwierzyć, trudno było mi dojść do ładu i składu. Przez pierwsze 2 tygodnie po rozstaniu nie potrafiłam pozbierać mysli. Potem zaczęło być trochę lepiej, ale wciąż nie umiałam pogodzić się z jego odejściem. Zaczęłam szukać sposobów na odzyskanie go i w taki sposób trafiłam na stronę mysticum.pl gdzie zamówiłam rytuał egipski, o którym wyczytałam, że ma wysoką skuteczność. Po zakończeniu rytuałów otrzymałam od rytualisty zdjęcia, które napawały mnie optymizmem. Spokojnie czekałam na efekty. Niestety przez pierwszych 5 tygodni nic się nie wydarzyło. Po tym czasie sprawy powoli zaczynały poprawiać się. On pokłócił się z tamtą kobietą i zerwali ze sobą. Po kolejnych 3 tygodniach zaczął znowu spotykać się ze mną. Już po kilku spotkaniach, wrócił dawny ogień między nami, szybko złapaliśmy ze soba ponownie świetny kontakt. Zdecydowaliśmy, że spróbujemy jeszcze raz, on przeprosił mnie za to że wtedy mnie zostawił i widzę po nim, że naprawdę żałuję. Pozdrawiam.

 5. Odkąd pamiętam, nie miałam szczęscia w miłości. Nie potrafiłam na swej drodze życiowej spotkać mężczyzny, który wzbudziły moje prawdziwe zainteresowanie i którym byłabym zafascynowana. Dlatego zaczęłam szukać sposobów na to, żeby to zmienić. Znalazłam stronę mysticum i po przeczytaniu kilkunastu artykułów o tematyce magii miłosnej zdecydowałam że zamówię rytuał na przyciągnięcie powodzenia u płci przeciwnej. Efekty były oszałamiające. Dość szybko zauważyłam wzrost zainteresowania u mężczyzn. Zaczęłam częsciej się z nimi spotykać i dzięki temu poznałam Adriana, w którym szybko zakochałam się. Co wspaniałe, on we mnie również. Jesteśmy parą od 6 tygodni i dogadujemy się świetnie na każdej płaszczyźnie. Myślę, że będziemy razem do końca życia, mamy wobec siebie poważne plany. Polecam rytuał każdemu kto szuka drugiej połówki.

 6. Rytuał egipski przyniósł rezultaty, jakich oczekiwałam. Zamówiłam ponieważ chciałam żeby wrócił do mnie mężczyzna, który zostawił mnie po dwóch latach związku. Powód jego odejścia był prozaiczny- odszedł ponieważ chciał spróbować nowego życia i nasz związek go nudził. Nie umiałam pogodzić się z jego decyzją i dlatego skorzystałam z magii miłosnej. Mój wybór padł na rytuał egipski. Po zamówieniu nie liczyłam na oszałamiające rezultaty, ale w głębi duszy miałam nadzieję, że uda mi się go odzyskać. Po ponad 10 tygodniach, od zamówienia zostaliśmy parą. Powrót następował stopniowo, najpierw odnowiliśmy kontakt, potem zaczęliśmy znowu spotykać się, aż wreszcie on zaproponował, abyśmy znowu zostali parą. Jesteśmy ponownie od 3 tygodni i potrafimy się porozumieć.

 7. Oczyszczenie aury z mysticum.pl zadziałało rewelacyjnie. Zamówiłam, ponieważ od pewnego czasu czułam się kiepsko, ciężko było mi się zebrać do normalnych codziennych czynności. Nie miałam apetytu, porzuciłam swoje hobby, przytyłam około 10 kg. Po rytuale oczyszczającym stopniowo zaczynałam czuć się coraz lepiej. Już po miesiącu trochę odżyłam, wstawałam bardziej rześka, zaczęłam być w ruchu. Potem zapisałam się na siłownię, a wieczorami co drugi dzień zaczęłam biegać. To pozwoliło mi poczuć się zdecydowanie lepiej. Od oczyszczenia aury minęło prawie 5 miesięcy, a ja czuję się znakomicie.

 8. Także polecam spętanie miłosne. Ten rytuał pozwolił mi odzyskać narzeczonego, który zerwał ze mną z błachych powodów. Kiedy mnie zostawiał powiedział mi tylko, że jeszcze nie jest w stanie ustatkować się i wydorośleć. Cięzko było mi uwierzyć w jego słowa. Zdecydowałam, że muszę zadziałać, ponieważ nie umiałam wyobrazić sobie życia bez niego. Dlatego zamówiłam spętanie miłosne z mysticum.pl. Strona miała dużo pozytywnych opinii, więc pomyślałam że spróbuję. Nie zawiodłam się, spętanie przyniosło efekty. W ciągu dwóch miesiecy od zamówienia ponownie zostaliśmy parą. Pozdrawiam.

 9. Jestem ciekawa rytuału oczyszczającego aurę. Prosze o Wasze zdanie na temat tych rytuałów.

 10. Rytuał na przyciągnięcie miłości zadziałał kapitalnie. Do zamówienia skłoniło mnie to, że nie miałam większego powodzenie u płci przeciwnej, od dłuższego czasu nie potrafiłam spotkać faceta z którym mogłabym związać przyszłość. Po rytuale sytuacja zaczęła się powoli poprawiać. Przełamałam się i założyłam konto na badoo. Zaczęłam częsciej spotykać się z facetami. Jeden z nich przypadł mi do gustu, ja jemu również. Po kilku spotkaniach doszliśmy do wniosku, aby spróbować zostać parą. Jesteśmy razem od dwóch miesięcy i umiemy się ze sobą doskonale dogadać.

 11. Potwierdzam skuteczność spętań miłosnych. Zamówiłam, ponieważ zależało mi na odzyskaniu mężczyzny, który zerwał ze mną, dlatego że jego rodzice byli przeciwni naszej relacji. Byliśmy razem przez 1,5 roku i przez większość czasu układało się między nami bardzo dobrze. Kłociliśmy się niewiele i myślałam, że nasz związek będzie trwał do końca życia. Jedyną przeszkodą byli jego rodzice, którzy cały czas mieli do mnie jakiś problem. To było wyczuwalne, że oni uważali, że ich syn zasługuje na kogoś lepszego. Myślałam, że nie doprowadzi to do rozpadu związku, ale niestety pomyliłam sie. On dał się im zmanipulować i zdecydował, że ze mną zerwie. Po tym jak mnie zostawił płakałam po nocach i nie umiałam pozbierać się. Zaczęłam poszukiwać sposobów na to, żeby go odzyskać i w ten sposób trafiłam na stronę mysticum.pl. Witryna spodobała mi się. Przeczytałam trochę artykułów o urokach miłosnych oraz sprawdziłam opinie o stronie, zdecydowana większość była pozytywna. Zamówiłam spętanie miłosne i oczekiwałam na rezultaty. P 3 tygodniach, mężczyzna odnowił ze mną kontakt i zaczęliśmy wymieniać wiadomości. Nastepnie znowu zaczęliśmy się ze sobą spotykać, aż wreszcie uznaliśmy, że sproboujemy być ze sobą ponownie. Jesteśmy ponownie parą od 5 tygodni i dogadujemy się świetnie, a on w końcu jest w stanie postawić się swoim rodzicom. Bardzo mnie to cieszy, widzę dla nas wspólną przyszłość.

 12. Ja też polecam spętanie miłosne. Rytuał dał rezultat w ciągu 3 miesięcy od zamówienia. Pierwszych kilka tygodni nie działo się nic, a potem sytuacja zaczęła poprawiać się. Mężczyzna zaczął ponownie odzywać się do mnie, a potem regualarnie spotykaliśmy się. W końcu po kilku tygodniach spotkań, on zaproponował mi, abyś zostali znowu parą.

 13. Zamówiłam 2 tygodnie temu rytuał egipski. Mam nadzieję, że odzyskam mężczyznę.

 14. Odnowiliśmy ze sobą kontakt, ale jeszcze nie jesteśmy razem. Na efekty mam czekać do 4 miesięcy, więc licze że rytuał zadziała.

 15. Rytuał przyniósł rezultaty. Tydzien temu wróciliśmy do siebie. Jestem naprawdę zadowolona.

 16. Polecam spętanie miłosne z mysticum. Długo wahałam się, czy korzystać z magii miłosnej, ale w końcu zdecydowałam się. Opuścił mnie facet z którym byłam prawie 3 lata i nie potrafiłam wytrzymać bez jego towarzystwa. Po spętaniu miłosnym powoli nasze relacje zaczęły poprawiać się, on najpierw zaczął odpisywac na moje wiadomości, a potem zaczęliśmy znowu spotykać się. Spotykaliśmy się bardziej po koleżeńsku przez jakieś 7 tygodni, po czym zdecydowaliśmy się, że znowu zostaniemy parą. Jesteśmy znowu para od ponad miesiąca i mocno licze na to, że tym razem nasz związek już nie rozpadnie się.

 17. Czy ktoś jeszcze korzystał z mysticum? Myślę nad zamówieniem spętania.

 18. Polecam rytuał egipski. Zadziałał po prawie 4 miesiącach, ale warto było czekać.

 19. Polecam spętanie miłosne, które pomogło, pomimo ciężkiej sytuacji, w której znalazłam się. Rozeszliśmy się po prawe 2 latach. Myslałem, że są małe sznse żeby znowu być razem i zdlatego zdecydowałam się na spętanie z mysticum. Nie liczyłam na cuda, ale pozystywnie zaskoczyłam sie i po 3 miesiącach o od zakończenia rytuałów facet do mnie wrócił. Polecam i pozdrawiam.

 20. suelka- czy po zakończeniu rytuałów otrzymałaś zdjęcia od rytualisty?

 21. Tak, po zakończeniu dostałam kilka zdjęć potwierdzających odprawienie rytuałów.

 22. U mnie też zadziałało spętanie miłosne. Opowiem w kilku zdaniach swoją historię. A więc byłam z Maćkiem przez dwa lata, poznaliśmy się pod koniec studiów. Byłam pewna, że nasz związek przetrwa i będziemy ze sobą do końca życia. Snułam powazne plany, myślałam, że on oświadczy mi się w niedługim czasie. Nic nie wskazywało na to, że on mnie zostawi. Tymczasem niespodziewanie on oddalił się ode mnie. Nie wiedziałam co jest tego powodem. Nagle on postanowił ze mną zerwać. Jego słowa zwaliły mnie z nóg. Jak się pozniej dowiedziałam, zaczął spotykać się ze swoją dawną przyjaciółką. Nie byli para, ale regularnie spotykali się. Postanowiłam zadziałac i zamówiłam spętanie miłosne z mysticum, o którym wyczytałam, że ma wysoką skuteczność. Rytuał zadziałał po około 10 tygodniach, kiedy to on poprosił mnie o spotkanie, podczas którego dosłownie błagał mnie o kolejną szansę. Zgodziłam się, ale wciąż pamiętam o tym jak mnie zostawił.

 23. Polecam spętanie miłosne, z którego skorzystałam żeby odzyskac mężczyznę, który mnie zostawił i zaczął spotykac się z innymi kobietami. Po odejściu założył sobie profil na badoo a ze mną całkowicie zerwał kontakt. Trudno było mi wytrzymać bez niego i dlatego zaczęłam szukac sposobów na to, żeby go odzyskać. Zamówiłam rytuał z mysticum i spokojnie czekałam na rezultaty. Po 9 tygodniach on niespodziewanie zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił mnie, żebysmy znowu zostali parą. Jesteśmy ze soba ponownie od ponad dwóch miesięcy i póki co bardzo dobrze dogadujemy się, dlatego licze na trwałość efektów.

 24. Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się o skuteczności spętań miłosnych? Kilka tygodni zostawił mnie facet i myślę który rytuał wybrac, aby go odzyskać.

 25. 5 dni temu został zakończony rytuał spętania miłosnego, które zamówiłam na mysticum. Liczę na to, że zaklęcie zadziała. Jak narazie nie mam nawet kontaktu z mężczyzną, który mnie zostawił.

 26. Spętanie przyniosło rezultaty, od ponad tygodnia znowu jesteśmy razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *