Poszukuję opinii na temat strony magia-anielska.pl. Na stronie znajduje się oferta rytuałów miłosnych. Oto ceny niektórych z nich:

-Rytuał Miłosny Archanielski 600 zł

-Rytuał Archanielski by przyciągnąć miłość wybranego mężczyzny lub kobiety 600 zł

-Rytuał Czerwonego Promienia odbudowujący malżeństwo 600 zł

-Rytuał na odnalezienie prawdziwej miłości 600 zł

-Oczyszczenia aury 500 zł

-Rytuał bogactwa 400 zł

-Rytuał zdejmujący urok/klątwę 500 zł

Proszę o zostawienie opinii na temat uroków miłosnych z magia-anielska.pl

17 komentarzy

 1. Postanowiłam skorzystać z rytuału archanielskiego, ponieważ od pewnego czasu (około pół roku) zaczęła zależec mi na pewnym mężczyźnie. Mieliśmy ze soba jakiś kontakt, ale bardziej na zasadzie koleżeńskiej i to niezbyt częsty. Chciałam zrobić cokolwiek, aby on ze mną był. Nie miałam pomysłu jak go zdobyć normalnymi sposobami i dlatego wpadłam na pomysł skorzystania z rytuału archanielskiego. Po zamówieniu rytuału spokojnie czekałam na efekty. Te zaczęły pojawiać się już po miesiącu, kiedy to nasz kontakt stał się częstszy. Zaczęliśmy spotykac się ze sobą i były bliższe rozmowy, zwierzenia. Po 2 miesiącach spotkan, on zaproponował, abyśmy zostali parą, na co ja zgodziłam się. Teraz jesteśmy ze soba od 6 tygodni i doskonale rozumiemy się ze sobą, potrafimy dogadać się. Pozdrawiam.

 2. Swietny rytuał, który przyniósł rezultaty. Poznałam Michała, kiedy miałam 24 lata. Był ode mnie 3 lata starszy. Przypadliśmy sobie do gustu. Po około miesiącu luźniejszych spotkań uznaliśmy, że zostaniemy parą. W taki sposób mięło ponad dwa lata, podczas których układało się nam świetnie. Po tym czasie, niestety zaczęło psuć sie między nami. Zaczęliśmy więcej kłócić sie, atmosfera w naszym związku zaczęła być coraz gorsza. Po kilku miesiącach, on zerwał ze mną. Poczatkowo nie dowierzałam, a potem z czasem zaczęłam być coraz bardziej załamana. Uznałam, że muszę zrobić wszystko, aby go odzyskać. Dlatego zamówiłam rytuał archanielski z magia-anielska.pl. Po pierwszym miesiącu nie było zmian i zaczynałam tracić nadzieję. Po tym czasie, sytuacja zaczęła polepszać się, on odnowił ze mną kontakt, zaczęliśmy ponownie spotykać się ze sobą. Po kilku tygodniach spotkan uznaliśmy, że zostaniemy znowu parą. Pozdrawiam.

 3. Rytuał archanielski zdziałał cuda w mojej sytuacji miłosnej. Zdecydowałam się na skorzystanie z magii miłosnej, gdyż chciałam zdobyć mężczyznę który podobał mi się od dwóch lat. On zwracał na mnie uwagę, ale nie chciał ze mną stałego związku. Bardziej odpowiadała mu relacja koleżeńska. To mnie skłoniło do szukania sposobów na to, żeby go zdobyć. Trafiłam na kilka stron z rytuałami miłosnymi i magia-anielska.pl przypadła mi do gustu. Zamówiłam rytuał miłosny i czekałam na rezultaty. Dawałam szanse pół na pół i zaskoczyłam sie pozytywnie. Mężczyzna po 2 miesiącach od odprawienia rytuałów poprosił mnie o związek. Jesteśmy razem i jestem ogromnie zadowolona, potrafimy dogadać się i widać że pasujemy do siebie.

 4. Polecam rytuał archanielski. Zamówiłam dlatego, że zostawił mnie mężczyzna z którym byłam przez 3 lata. Powód jego odejścia był moim zdaniem błachy – stwierdził, że musi się jeszcze trochę wybawić. Ja miałam całkiem inne zdanie. Mamy po 29 lat i uważałam, że jest to najwyższy czas, aby ustatkować się. Po rytuale miłosnym nasza relacja zaczęła poprawiać się. On zaczął częsciej odzywać się do mnie, zaczęliśmy ponownie spotykać się. Po miesiącu spotkań bardziej luźnych uznaliśmy, że ponownie zostaniemy parą.

 5. Rytuał archnielski zadziałał w mojej struacji miłosnej, która była dość trudna. Mężczyzna się mną znudził i zerwał ze mną po prawie dwóch latach zwiazku. Było mi przykro w tamtym momencie. Nie potrafiłam dojść do siebie, zaczęłam później wstawać i zaniedbywałam codzienne czynności. Postanowiłam, że zrobię wszystko, aby go zdobyć. Po rytuale, sytuacja stopniowo poprawiła się, mężczyzna zaczął ponownie odzywać się do mnie. Po 8-9 tygodniach zadawanie się bardziej luźnego, on sam podjął decyzję, że chce ponownie być ze mną. Znowu jesteśmy razem i jestem niesamowicie szczęśliwa.

 6. Polecam rytuał archanielski, który pomógł mi odzyskac mężczyznę z którym byłam przez kilka lat. Po kilku latach związku on znudził się moim towarzystwem i to skłoniło mnie do skorzystania z magii miłosnej. Nie liczyłam na niesamowite efekty, ale jednak one przyszło. Przez pierwsze 6 tygodni nie działo się nic. Po tym czasie, on odezwał się do mnie i zaczeliśmy znowu spotykać się. Po kilku spotkaniach doszliśmy do wniosku, aby ponownie zostać parą. Jesteśmy razem od miesiąca i dogadujemy się kapitalnie.

 7. Rytuał archanielski przyniósł doskonałe rezultaty. Zamówiłam, ponieważ chciałam odzyskać mężczyznę, który zostawił mnie dla koleżanki z pracy. Nie chciałam używać innego rytuału, gdyż obawiałam się skutków ubocznych. Zalezało mi na białej magii. Po odprawieniu rytuałów archanielskich, sytuacja zaczęła poprawiać się. On zerwał z tamtą kobietą i odnowił kontakt ze mną. Po kilku spotkaniach, poprosił mnie o powrót, na co ja zgodziłam się. Jesteśmy ponownie razem od 2 miesięcy i sprawy między nami układają się świetnie. Polecam ten rytuał.

 8. Rytuał miłosny z magia-anielska.pl przyniósł oczekiwane skutki. Moja sytuacja miłosna była stosunkowo ciężka, mężczyzna zostawił mnie, ponieważ jego rodzice byli przeciwni naszemu związkowi. Mieszali się w nasze sprawy od początku naszej znajomości. Przez większość czasu, on portafił się im przeciwstawić. Niestety po 1,5 roku sprawy zaczęły pogarszać się. Po pierwsze mieliśmy gorszy okres w naszym związku, zaczęliśmy więcej kłóicić się. Po drugie jego rodzice to wykorzystali, aby nastawić go przeciwko mnie. to złożyło się na całość- on postanowił zerwać ze mną. Po rytuale miłosnym udało mi się go odzyskac w ciągu 9 tygodni. Jestem zadowolona z rezultatów.

 9. W moim przypadku Rytuał archanielski też zadziałał. Zdecydowałam się na skorzystanie z takiego powodu, że mężczyzna opuścił mnie po dwóch latach związku bez wyraźnego powodu. Odszedł ponieważ znudziła mu się nasza relacja. Jego słowa bardzo mnie zabolały. Uznałam, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby go odzyskać i dlatego zastosowałam magię miłosną. Strona magia-anielska.pl przypadła mi do gustu i miała sporo pozytywnych opinii. U mnie rytuał też przyniósł efekty, po 12 tygodniach od skorzystania, mężczyzna niespodziewanie zaproponował mi spotkanie, podczas którego poprosił o to, abym dała mu kolejną szansę. Zgodziłam się i od miesiąca jesteśmy znowu ze sobą. Pozdrawiam i innym także życzę powodzenia w miłości.

 10. Pragnę polecić rytuał na przyciągnięcie miłości. Do decyzji, aby zamówić ten rytuał skłoniła mnie moja sytuacja. Chciałam znaleźć kogoś na kim zacznie mi zależeć i kto odwzajemni moje uczucia, ale kompletnie mi to nie wychodziło. Dlatego skorzystałam z tego rytuału. Już w ciągu miesiąca od odprawienia, zaczęło być lepiej. Zaczęłam spotykać się z mężczyznami, odczułam na własnej skórze wzrost powodzenia u mężczyzn. W końcu spotkałam Patryka- mężczyznę z którym obecnie jestem. Przypadliśmy sobie do gustu od pierwszego spotkania. Jesteśmy parą od prawie 2 miesięcy i dogadujemy się doskonale. Pozdrawiam.

 11. Rytuał miłosny przyniósł rezultaty w ciągu 2 miesięcy. Do skorzystania skłoniła mnie sytuacja sercowa w której znalazłam się. Zostawił mnie mężczyzna po 3 latach związku. Początkowo myślałam, że pogodzimy się, ale niestety czas upływał, a on przestał odzywac się do mnie. Bardzo za nim tęskniłam i dlatego zaczęłam szukać różnych sposobów, na to żeby on wrócił. Zamówiłam rytuał miłosny i liczyłam że uda mi się go odzyskać. Tak się stało. Powrót był niespodziewany, po 2 miesiącach, on poprosił mnie o spotkanie, podczas którego przeprosił mnie za to, że mnie zostawił, i zaproponował, abysmy spróbowali być ze sobą ponownie. Zgodziłam się i od ponad miesiąca znowu jesteśmy ze sobą.

 12. Ze swojej strony również polecam rytuał miłosny z magia-anielska.pl. Skorzystałam z takiego powodu, że zostawił mnie mężczyzna z którym byłam przez kilka lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość i myślałam że nic nie zmąci naszych planów. Niestety, on dośc nagle stał się wobec mnie oschły. Nie wiedziałam czym jest to spowodowane. Po miesiącu postanowił ze mną zerwać, stwierdził, że nasz związek znudził mu się. Po rytuale sytuacja poprawiła się, w ciągu 2 miesięcy odnowiliśmy ze sobą kontakt. Następnie zaczęliśmy znowu spotykać się ze sobą, aż w końcu doszliśmy do wniosku, że zostaniemy znowu parą. Jestem zadowolona z rezultatów rytuałów.

 13. Oczyszczenie aury przyniosło doskonałe rezultaty. Zamówiłam, gdyż od kilku miesięcy czułam się osłabiona, nic mi się nie chciało. Oczyszczenie aury zmieniło ten stan rzeczy, powróciłam do codziennych zajęć, znowu poczułam radość z codziennych rzeczy. Zapisałam się na siłownie, chodzę tam regularnie od 2 miesięcy i czuję się zdecydowanie lepiej nż wcześniej. Pozdrawiam.

 14. Polecam rytuał na przyciągnięcie miłości. Skorzystałam prawie 4 miesiące temu, ponioeważ nie potrafiła znaleźć mężczyzny, który realnie spodoba mi się. Po rytuale sytuacja zaczęła polepszać się. Zaczęłam więcej wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi. Podczas jednego ze spotkań trafiłam na mężczyznę, który naprawdę mi się spodobał. Co najwazniejsze, ja jemu również. Zaczęliśmy spotykać się ze sobą. Po 7-8 spotkaniu uznaliśmy, że zostaniemy parą. Jesteśmy ze sobą prawie dwa miesiące i kapitalnie czujemy się w swoim towarzystwie. Pozdrawiam.

 15. Również jestem usatysfakcjonowana z rezultatów. Skorzystałam dlatego, bo chciałam nakłonić mężczyznę, z którym utrzymuje od kilku lat przyjacielskie stosunki do związku. rzez pierwszych kilka tygodni nie zmieniło się wiele. On ndala był wobec mnie taki sam. Jednak po tym okresie nasza relacja zaczęła poprawiać się, on się do mnie przybliżał, aż w końu poprosił mnie o to, żebyśmy zostali parą. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Polecam rytuał każdemu, kto chce uzyskać pomoc miłosną.

 16. Polecam rytuał 10 dniowy. Opisze trochę dokładniej swoją historię. Na zamówienie rytuału zdecydowałam się dlatego, ponieważ chciałam żeby wrócił do mnie facet z którym rozstałam się pół roku wczesniej. Wydawało mi się, że poradzę sobie bez niego. Pierwszy okres po rozstaniu nie był taki ciężki- zaczęłam więcej wychodzić ze znajomymi i zajęłam się pracą. Jednak potem zaczęło być coraz gorzej, a ja coraz mocniej za nim tęskniłam. Skorzystałam z magia-anielska.pl dlatego, że nie chciałam żadnego rytuału czarnej magii, z obawy o skutki uboczne. Rytuał, który zamówiłam zadziałał świetnie, już po 3 tygodniach od zakończenia, facet odnowił ze mną kontakt, zaczęliśmy znowu spotykać się ze sobą. Po kilku tygodniach spotkań bardziej na luzie, znowu zostaliśmy para.

 17. Zamówiłam 10 dniowy rytuał miłosny, który przyniósł rezultaty po jakichś 3 miesiącach od zamówienia. Szczerze mówiąc, w chwili zamawiania nie liczyłam na oszałamiające rezultaty, ponieważ mężczyzna zostawił mnie i zupełnie urwał ze mną kontakt, nie odpisywał na wiadomości, założył konto na portalu randkowym. Myslałam, że straciłam go na zawsze, ale postanowiłam że spróbuję rytuału miłosnego jako ostatniej deski ratunku. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Już po 3 tygodniach od zakończenia rytuałów odnowiliśmy kontakt, zaczeliśmy pisać ze sobą i spotykać się. Taki stan rzeczy trwał około kilku tygodni, po czym zostaliśmy znowu parą. Jesteśmy ponownie razem od 2 miesięcy i naprawdę dogadujemy się tak jak na początku znajomości. Jestem naprawdę szczęsliwa i polecam.

Dodaj komentarz